03.05.2018 13:31

Президент ПФЛ Макаров: Перша та друга ліги поки залишаються

Президент ПФЛ Сергій Макаров відповів на запитання UA-Футбол про контури наступного сезону організації, ситуації з ФК "Дніпро" і матчу між "Волинню" та "Геліосом", на який були здійснені аномальні ставки.

- Щодо наступного сезону. Чи є вже уявлення, що нас очікує і в якому вигляді будуть гратися ліги ПФЛ? Чи продовжить у цілому існування ПФЛ?
- В цілому, ПФЛ продовжить своє існування, це можна сказати однозначно. Яким буде формат? Поки що на сто відсотків, напевно, говорити рано. Якщо відштовхуватися від регламенту, то все залишається приблизно в цьому форматі: тобто Перша ліга 18 команд, Друга - дві групи. Але багато що буде залежати від традиційних факторів весни. Перше - процес атестації: скільки "наших" клубів отримають атестати, скільки новачків отримають, скільки перейде команд Прем'єр-ліги, адже ви знаєте, є різна інформація. Ось коли всі ці невідомі стануть зрозумілі, тоді ж остаточно ми будемо розуміти формат.

- Що з аматорськими клубами на наступний сезон? Вже відома приблизна кількість учасників?
- Поки що ні. Близько десяти проходять атестацію. Результати поки невідомі. Сподіваюся, що вони будуть до кінця травня і ми будемо чітко знати, хто має атестат та, відповідно, відштовхуватися від цього в подальшій нашій роботі.

- Що з Регіональною лігою? Чи буде вона створена вже цього літа?
- Наскільки я знаю, якщо і будуть реалізовуватися проекти по Національній футбольній лізі або Регіональній лізі - по різному її називають - то це буде на рівні аматорів. Тобто, можливо, буде якесь реформування аматорських турнірів. Перша і Друга ліги поки залишаються.

Спортивний Житомир