20.09.2018 10:21

Тренер ФК Полісся U19 Павло Кікоть: Ми не беремо гравців тільки для кількості

Тренер житомирського ‘’Полісся’’ U19 Павло Кікоть для порталу Спортивний Житомир прокоментував гру своєї команди з київським ‘’Локомотивом“, розповів про те, як команда готувалась до сезону і оцінив можливості своїх гравців.

Про пропущений м’яч
- Перед грою ми знали, що стандартні положення суперника можуть бути дуже небезпечними. Хлопці знали, що при таких розіграшах потрібно бути максимально сконцентрованими, але ж це молодь. Саме втрата уваги призвела до голу. Молодим гравцям притаманні такі помилки. Їм треба дуже багато разів повторювати одне і те ж, аби вони почули та зрозуміли. Чим швидше вони почнуть прислуховуватись і розуміти, тим швидше прийдуть перемоги.

Про підготовку до сезону
- Добре, що ми мали двотижневий збір на спортивній базі біля моря. Заплановане ми зробили, та на жаль кадровий потенціал там був не зовсім великий. Було не багато гравців, які насправді добре підготовлювались. Після повернення до Житомира проводилась селекційна робота. Ми шукали місцевих хлопців, і знайшли декілька, котрими поповнили склад. Тому всі гравці зараз знаходяться у різному стані.

Про потенціал гравців Полісся U19
- Усі мають перспективи та потенціал. Чи зможуть вони його розкрити залежить тільки від них. Я ж їх прошу тільки про одне — аби старались не пропускати тренувань. Хто дійсно хоче, той доб’ється! Ми не беремо гравців тільки для кількості, а дивимось на те, якими ігровими даними вони володіють.

Розмовляв Павло Пясківський для Спортивний Житомир