12.09.2017 19:43

Троє гравців житомирського ФК Полісся потрапили до символічної збірної 11 туру в ІІ лізі

Одразу троє гравців житомирського ФК "Полісся" потрапили до симолічної збірної 11 туру ІІ ліги (за версією Sportarena) після розгромної домашньої перемоги над тернопільською ФК "Нива". Це воротар Дмитро Міхєєв, півзахисник Сергій Дячук та нападник Віктор Коровіков. До речі, останній також став героєм 11 туру в ІІ лізі

Воротар - Дмитро Міхєєв (Полісся)

Полісся програло з великим рахунком попередні домашні матчі, демонструючи непогану гру, але здаючись після першого ж пропущеного м'яча. Тому на матч з тернопільською Нивою житомиряни вийшли не без побоювань, але їх розвіяв вдало відіграв Міхєєв. Воротам господарів загрожували Апанчук, Пріхна, Слоневський, але Дмитро впорався з усіма загрозами, відігравши розважливо і холоднокровно.

Лівий півзахисник - Сергій Дячук (Полісся)

Група атаки "Полісся" оновилася після запрошення гравців з великим професійним досвідом. Дячук, наприклад, ставав переможцем другої ліги з "Гірником-Спорт", має величезний досвід першолігових баталій. Не дивно, що він здорово підсилив гру земляків і відразу показав себе різнобічним, грамотним гравцем. У поєдинку проти тернопільської "Ниви" Сергій записав на свій рахунок гол і гольову подачу зі штрафного. Був активним, брав участь у багатьох атаках. Зв'язка Дячук - Колесніков - Коровіков має перспективу стати однією з кращих в Групі А.

Нападник - Віктор Коровіков (Полісся)

Чудовий дебют - кращого і не побажаєш. Новачок житомирян відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, потім здорово зорієнтувався після штрафного і подвоїв перевагу Полісся. У матчі проти тернопільської Ниви різнобічний форвард грав на вістрі і зробив заявку на лідерський статус у своїй новій команді.

Повна збірна 11 туру в ІІ лізі

Воротар - ДМИТРО МІХЄЄВ (ПОЛІССЯ)
Правий захисник - ЮРІЙ БУЛИЧОВ (МЕТАЛІСТ 1925)
Центральний захисник- ЄВГЕН ІЗДЕБСЬКИЙ (МИР)
Центральний захисник- ОЛЕКСАНДР ЖДАНОВ (МЕТАЛІСТ 1925)
Лівий захисник- АНДРІЙ дєдя (ЕНЕРГІЯ)
Центральний півзахисник - ВІТАЛІЙ ГРУША (АГРОБІЗНЕС)
Правий півзахисник - АНДРІЙ ГОРОБОВСЬКИЙ (РЕАЛ ФАРМА)
Лівий півзахисник - СЕРГІЙ ДЯЧУК (ПОЛІССЯ)
Напажник - ЄВГЕН ВІТЕНКО (МФК МИКОЛАЇВ-2)
Напдник - ВІКТОР КОРОВІКОВ (ПОЛІССЯ)

Також за підсумками 11 туру кращим тренером в ІІ лізі став наставник ФК Полісся Едуард Хавров.

Нагадаймо, що в попередньому, 10 турі до символічної збірної потрапив лише один гравець ФК Полісся - захисник Микола Жвотюк.

Спортивний Житомир