16.05.2018 13:43

У суботу ФК "Полісся" прийматиме в Новограді-Волинському скандального лідера ІІ ліги України

У суботу, 19 травня, в Новограді-Волинському ФК "Полісся" прийматиме лідера ІІ ліги і найчемнішу команду групи А - волочиський "Агробізнес". "Аграрії" вже давно забезпечили собі дуже сумнівку репутацію, місце у І лізі і продовжують громити суперників.

19 травня 2018 року, Новоград-Волинський
ІІ ліга України, група А

Полісся (Житомир) - Агробізнес (Волочиськ)
початок - 17.00

При тому, що гравці "Агробізнесу" менше всіх отримали попереджень у сезоні, а за рейтингом "чесної гри" команда лідирує в ІІ лізі, матчі за участю "аграрії" постійно супроводжуються скандалами та наріканнями на упереджене суддівство. Тернопільська "Нива" навіть погрожувала зняттям з чемпіонату і бойокотувала один тур саме через "Агробізнес". І подібне трапляється із волочиською командою постійно. 

При цьому "Поліссю", який ніяк не може вибратися з дна турнірної таблиці, дуже потрібні очки - до кінця сезону залишилося всього три гри і ще є шанси вибитися на четверту позицію. Тому домашня перемога над "Агробізнесом" є надзвичайно критичною для гравців та тренерського штабу Олександра Призетка. Останній має свої рахунки із суперником - саме "Агробізнес" без шансів розгромив минулого року харківський "Металіст 1925" під керівництвом Призетка у фіналі аматорського чемпіонату. 

Але все буде залежати не лише від команд. Чекаємо на гру і запрошуємо всіх на футбол підтримати "жовто-зелених".

Спортивний Житомир