26.07.2017 20:42

Житомирський ФК "Полісся" мінімально поступається СКК "Демня" і залишає Кубок України

У матчі 1/32 Кубку України з футболу, який відбувся в середу, 26 липня, житомирський ФК "Полісся" на виїзді зустрівся із фіналістом аматорського кубку України, СКК "Демня" (Львісська обл.), яка в попередньому раунді  зуміла обіграти ще донедавноа прем'єрлігове "Дніпро".

На жаль житомиряни, маючи чимало моментів, все ж пропустили єдиний гол у свої ворота на останній хвилині зустрічі, який і став виршільним. Гравці "Полісся" вже не встигли відігратися за декілька хвилин, що залишилися. Тим паче, що майже одразу наша команда лишилася в меншості - другу жовту і автоматично червону отримав капіта Максим Зайнчковський.

В підсумку  1:0 на користь "Демні", яка проходить в наступний раунд Кубку. Житомиряни ж далі продовжать боротьбу в групі А ІІ ліги України.

Кубок України з футболу
1/32 фіналу // 26 липня 2017р.
с. Демня, Львівська обл.

СКК Демня - ФК Полісся - 1:0
гол: Покладок, 89

Наступний матч ФК Полісся зіграє вже в понеділок, 31 липня. В 3 турі ІІ ліги на виїзді житомиряни зустрінуться з івано-франківським "Прикарпаттям".