10.07.2017 10:40

Житомирський ФК Полісся з перемоги дебютує на професійному рівні, перегравши Металург Запоріжжя

Житомирський ФК "Полісся" здобув перемогу в дебютному поєдинку на професійному рівні. В матчі попереднього раунду Кубку України, який відбувся в неділю, 09 липня, житомиряни обіграли запорізький "Металург" з рахунком 2:0.

На гру в Чкалово житомиряни прибули серйозно омолодженим та оновленим складом. Захищати кольори ФК "Полісся" на поле вийшли лише четверо гравців, які грали в основі на аматорах - воротар Дмитро Міхєєв, капітан команди Максим Зайнчковський та Михайленко з Галаховим. Решта - молодь та новачки. Та попри це підопічним Ігоря Левицького вдалося успішно провести гру.

Перші голи за вже професійний ФК "Полісся" забили в другому таймі Валерій Галахов, який завершив блискавичну контратаку житомирян взяттям воріт металургівців на 82 хвилині. А на останній доданій хвилині матчу Дмитро Демчик після розіграшу штрафного подвоїв перевагу житомирян.

Перемога дозволила ФК "Полісся" пройти в наступний раунд Кубку України, який відбудеться 26 липня. Свого суперника клуб має дізнатися вже в найближчі дні. А 15 липня виїзним матчем проти білоцерківського "Арсеналу-Київщини" ФК "Полісся" стартуватиме в ІІ лізі чемпіонату України.

ФК Металург Запоріжжя - ФК Полісся (Житомир) - 0:2 (0:0)

Голи: Галахов, 82 (0:1); Демчик, 90+2 (0:2)

ФК «Металург»: Теленков, Божий, Захаров, Керножицький, Шовкун (Криволісов, 31), Єфимчук, Сентябов, Бережний, Пелих (Довбиш, 46), Петровський (Башинський, 60), Черніков
Запас: Батраченко
Головний тренер - Андрій Богатченко

ФК «Полісся»: Міхєєв, Куделькін, Михайленко, Розпотнюк, Оніщук, Зайнчковський, Олексієнко, Демчик, Колодницький, Галахов, Жуков (Станішевський, 90).
Запас: Школьний, Косачев