1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

Житомирський ФК "Полісся" зіграє на виїзді із ФК "Чайка" в останньому офіційному матчі 2018 року. Анонс

У суботу, 10 листопада, ФК "Полісся" зіграж останній офіційний матч 2018 року у ІІ лізі. На виїзді підопічні Анатолія Безсмертного зустрінуться із борщагівською "Чайкою".

Запрошуємо всіх підтримати нашу команду. Клуб організовує трансфер на матч. Традиційно, вартість поїздки - 20 гривень. Записатися і проплатити Ви можете у касі клубу по-вулиці Театральній, 8. Попередньо виїзд планується у суботу, 10 листопада, з площі Перемоги о 10:30.

 

Матч обіцяє стати одним із найважчих у нинішньому сезоні для житомирян, адже команді потрібна лише перемога, щоб в якості лідера групи А піти на зимові канікули. Та й зустрічатися вони будуть з одним із аутсайдерів групи. Ось тільки "Чайка" вже давно зарекомендувала себе непростим суперником для будь-кого, постійно граючи унічию і відбираючи очки у лідерів групи. Останніми "жертвами" борщагівських футболістів став "Верес" і "Черкащина Академія". 

Також матч з "Чайкою" пропускатиме головний бомбардир "Полісся" Вадим Шаврін. 

Але "жовто-зелені" вже перемагали "Чайку" в першому колі і мають всі шанси продовжити свою переможну серію, яка досягла вже трьох матчів.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини