17.10.2018 11:22

Житомирянин Руслан Малиновський: У нас було завдання: виграти групу Ліги націй - ми його виконали

Півзахисник збірної України, житомирянин Руслан Малиновський, який став автором переможного гола в матчі Ліги націй проти збірної Чехії (1:0), після закінчення цього поєдинку охоче поспілкувався з журналістами.

- Гра, звичайно, вийшла цікавою. Забили м'яч, після цього зустрічали суперника в середині поля, і, як результат, особливо небезпечних моментів біля наших воріт не було. А ось у нас можливостей розвинути свій успіх було досить. Ярмоленко міг забивати. Циганков - теж. Потрібно було забивати другий м'яч і спокійно завершувати поєдинок.

Результат дуже важливий. Завершуємо цей збір на хорошій хвилі. Команда відчуває себе все більш впевненою, розкутою. З таким настроєм можна рухатися далі і досягати нових перемог.

- Раніше по ходу атак ви зміщувалися на фланг, а в цій грі йшли відразу на удар по воротах. Такою була установка Андрія Шевченка?

- Так, Андрій Миколайович перед грою просив робити зазор, не сильно тікати вперед, щоб бути готовим до скидання, до передачі під удар. І це, в підсумку, принесло результат. Міг забити і раніше, але м'яч влучив у штангу. Нічого страшного, головне, що в підсумку м'яч все-таки опинився у воротах чехів.

- А в цілому, якою була установка на атакуючі дії?

- Тренерський штаб просив нас якомога частіше розгортати гру, розтягувати оборону суперника. Коли нам це вдавалося і ми доводили справу до прострільної передачі, то отримували локальну перевагу над суперником. Як підсумок - відразу кілька небезпечних ударів у виконанні Яремчука. Йому просто не пощастило. Нічого страшного. Він віддав гольову передачу, в наступному матчі вже сам заб'є. А пас він мені віддав просто відмінний - дуже зручно скинув мені м'яч під удар.

- Чому Яремчуку при такій кількості гольових моментів ніяк не вдається забити? Щось говорите йому з цього приводу?

- Звичайно, говоримо - підтримуємо його всіма силами. В тому числі, і Андрій Миколайович. Голи до Яремчука в збірній обов'язково прийдуть. Повторюся, йому просто не щастило.

- Збірна України достроково забезпечила собі перше місце в групі, а разом з ним - і вихід в дивізіон «А» Ліги націй. Наскільки ваша команда готова грати з топ-збірними?

- Важко відповісти на це питання. Потрібно рухатися крок за кроком. У нас було завдання: виграти групу Ліги націй. Ми це завдання виконали. В наступному місяці у нас буде чергові два матчі, це ще один етап нашої підготовки, адже попереду - відбірковий цикл Євро-2020.

Спортивний Житомир