1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Депутат житомирської міської ради став директором СДЮСШОР з футболу "Полісся"

Новим директором житомирської СДЮСШОР з футболу "Полісся" став депутат житомирської міської ради Валерій Шевчук. Він замінив на цій посаді Миколу Скримінського. Про це "Спортивному Житомиру" розповіла начальниця управління у справах сім'ї та молоді Ірина Ковальчук.

- За погодженням з міським головю Сергієм Сухомлиним і клопотанням заступника міського голови Вікторії Краснопір  директором СДЮСШОР з футболу "Полісся" ЖМР було призначено Шевчука Валерія Леонтьєвича. Він заступив на посаду з 2 січня 2019 згідно наказу начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЖМР. Микола Йосипович Скримінський залишився працювати в СДЮСШОР з футболу, але був переведений на іншу посаду. Микола Скримінський працював директором СДЮСШОР з приставкою "в.о.", так як не він має потрібної профільної освіти, щоб повноцінно очолювати школу згідно чинного законодавства. Потреба призначити директора була і тому було прийняте таке рішення, погоджене міським головою, - розповіла Ірина Ковальчук. 

Валерій Шевчук є депутатом житомирської міської ради від партії "Самопоміч". Він закінчим Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель фізичного виховання, та Луцький педагогічний інститут (спеціальність вчитель історії та суспільствознавства). Працював вчителем в житомирській ЗОШ №33. 

Спортивний Житомир

 

Схожі новини