09.08.2017 11:08

ФК Полісся U-19 проведе два товариських матчі в Житомирі на "Спартаку"

Все менше часу лишається до старту нової Першості України з футболу серед юніорів U-19. Поки дати початку і формат проведення змагань лишаються невідомими. Але команда ФК "Полісся U19" активно готується до нового сезону під керівництвом досвідченого Віктора Шиманського. 

У середу-четвер, 09-10 серпня, дублери "Полісся" проведуть свої перші два контрольні поєдинки проти команд першості житомирського району. Матчі відбудуться у Житомирі, на стадіоні "Спартак".

В середу гра розпочнеться о 18.30, в четвер - о 10.00. Вхід на матчі - вільний. Запрошуємо всіх підтримати наших футболістів.

Нагадаймо, що в минулому сезоні команда "Полісся U19" фінішувала на 8 позиції в своїй групі Першості U19, повністю проваливши друге коло змагань. Керівництво ФК "Полісся" вирішило підійти до підготовки дублерів більш серйозно. Новий склад команди був сформований на базі ДЮСШ з футболу "Полісся". Новим тренером команди став Віктор Йосипович Шиманський. Підготовку до нового сезону юніори, під його керівництвом, розпочали 20 червня. А частині гравців навіть довелося зіграти за головну команду "Полісся" в кубковому матчі проти запорізького "Металургу".

Спортивний Житомир