12.08.2017 09:18

ФК Полісся U19 провів перші контрольні матчі в Житомирі. ВІДЕО

Команда ФК "Полісся U19" зіграла перші два контрольні поєдинки в рамках підготовки до нового сезону Першості України серед юніорів U19, яка стартує у вересні.

В середу, 09 серпня, на стадіоні "Спартак" дублери "Полісся" зустрілися із "Нивою" (Гадзинка). Програючи по ходу матчу 0:2, житомиряни зуміли двічі забити і вирвати нічию у зустрічі - 2:2.

В четвер, 10 серпня, ФК "Полісся U19" на "Спартаку" зіграв із лідером Першості житомирського району з футболу - командою "Нива-Екстрім" (Іванівка). Гості, схоже, не чекали серйозного опору, за що і поплатились вже на початку матчу, отримавши два швидкі м'ячі у свої ворота.

Іванівська команда могла відігратися ще до перерви. І навіть вийти вперед. Але гостям ніяк не вдавалося влучити у практично пусті ворота з близької відстані. Та й воротар житомирян неодноразово виручав свою команду. Другий тайм розпочався з атак "екстрімівців", але житомиряни знову змогли двічі забити, довівши рахунок до розгромного 4:0.

Лише під кінець матчу гості відіграли один м'яч, вдало розігравши штрафний. При цьому житомиряни лишилися в меншості, але "Нива-Екстрім" не змогла реалізувати численну перевагу. В підсумку - 4:1 на користь дублерів "Полісся".

За словами тренера ФК "Полісся U19" Віктора Шиманського, команда планує провести мінімум вісім контрольних поєдинків до старту юнорської першості.