11.08.2017 17:33

Губернатор, міський голова Житомира та наглядова рада КП ФК "Полісся" зібралися разом через "успіхи" клубу в ІІ лізі

В п'ятницю, 11 серпня, в кабінеті голові голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича відбулася нарада щодо ФК "Полісся". У ній взяли участь міський голова Житомира Сергій Сухомлин, його заступник Матвій Хренов, члени наглядової ради КП, начальник управління сім'ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук, а також керівник КП Віталій Лясковський та головний тренер команди Ігор Левицький.

За попередньою інформацією, причиною зустрічі стали результати ігор ФК "Полісся" на старті ІІ ліги. Нагадаймо, після 4 зіграних ігор житомиряни не набрали жодного очка і не забили жодного голу, займаючи останню сходинку турнірної таблиці. Також команда вилетіла з Кубку України, програвши аматорській "Демні". 

Деталі зустрічі, яка тривала більше двох годин, на жаль, лишаються невідомими. Поки що жоден з учасників наради ніяк не прокоментував подія та її результати.

Можна сподіватися, що деталі стануть відомі вже в суботу, 12 серпня. Нагадаймо, що в цей день на стадіоні Спартак відбудеться зустріч керівництва ФК Полісся із вболівальниками. Вона розпочнеться о 11.00

Спортивний Житомир