11.06.2018 13:40

Малєй, Олексієнко та Коровіков залишили житомирський ФК "Полісся"

Дебютний чемпіонат в ІІ лізі для житомирського ФК "Полісся" завершився, але літнє міжсезоння традиційно коротке і вже в середині липня стартуватиме новий сезон. Поки ж команди відпочивають, маємо першу інформацію про перші втрати в рядах "жовто-зелених". Як повідомляє Спортарена, ФК "Полісся" залишили четверо гравців - воротар Максим Іванов, півзахисники Юрій Малєй та Ігор Олексієнко, а також нападник Віктор Коровіков.  

Про це повідомляє Спортарена.

Якщо Іванов прийшов в "Полісся" лише взимку і провів на полі за клуб всього два поєдинки, то Олексієнка можна вважати старожилом клубу. Він дебютував в матчі 2 туру проти вінницької "Ниви", яким "Полісся" відкривав для себе ІІ лігу. Ігор зіграв у 23 іграх та забив один гол. До речі м'яч Олексієнка у ворота Буковини став одним із найшвидших у сезоні

Юрій Малєй та Віктор Коровіков прийшли в клуб разом із Єдуардом Хавровим. Юрій відіграв 20 поєдинків та відзначився одним голом.

Віктор Коровіков в осінній частині чемпіонату перебував в клубі на правах оренди та зумів стати кращим бомбардиром "Полісся", забивши шість м'ячів. Але після зимової паузи практично не грав, лише тричі вийшовши на заміну.  

Спортивний Житомир