26.06.2018 11:56

На базі житомирської СДЮСШОР "Полісся" відкриють відділення жіночого футболу

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин дав погодження на звернення голови Житомирської обласної федерації футболу Руслана Павлюка щодо створення відділення дівочого футболу в Житомирі. Про це повідомляє прес-служба ЖОФФ.

«Неодноразово велися розмови з місцевою владою, керівниками районних центрів нашої області про те, що на Житомирщині є проблема з розвитком дівочого футболу. Під час робочої розмови Сергій Іванович дав погодження і пообіцяв, що найближчим часом з керівництвом СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) буде узгоджено питання щодо відкриття відділення дівочого футболу», – поділився голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Нагадаємо, що нещодавно завершився перший Чемпіонат Житомирської області серед жінок, переможцем якого стали футболістки романівського «Енея». Також за сприяння обласної федерації футболу й управління сім’ї молоді та спорту Житомирської ОДА команди WU-13, WU-14, WU-15, WU-16 та WU-17 беруть участь у Чемпіонаті України з футболу серед дівчат Першої ліги.

Спортивний Житомир