1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

На Житомирщині хочуть відродити професійну футбольну команду

Реконструкція стадіону Спартак

У своєму виступі начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула зазначила, що за останні роки центр футбольного життя перемістився в Житомирі на стадіон «Спартак», на якому проводяться футбольні матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України.


Щоб відремонтувати стадіон Спартак та привести його до відповідних вимог, необхідно:

- завершити будівництво двоповерхового приміщення (готовність - 50%), в якому будуть розміщені роздягальні для гравців, суддів, обслуговуючого персоналу, медичний кабінет, душові та інші кімнати (потреба на закінчення будівництва складає 1,5 млн.грн.);

- проводити реконструкцію основного футбольного поля (особливо трав’яного газону), трибуни для глядачів, на якій розмістити до 2-3 тис. пластикових сидінь (вартість робіт 700-800 тис. грн.);

- реконструювати зовнішню систему водопостачання, зовнішнє освітлення, збудувати захисну огорожу від приватного сектору, який межує зі стадіоном (500-600 тис. грн.);

- виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво та збудувати запасне футбольне поле зі синтетичним покриттям, по можливості розміром 90х45 метрів (замість ґрунтового поля), провести реконструкцію бігових доріжок (1,5 млн.грн.).

На даний час в області збережена мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у яких розвивається футбол. Є професійні, зі значним досвідом роботи, тренери, особливо в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі з футболу «Полісся». Це дає можливість сформувати професійну футбольну команду за рахунок власного кадрового потенціалу, власних вихованців.

-

Відродження професійного футболу в Житомирі

Голова облдержадміністрації закликав учасників наради докласти спільних зусиль для відродження професійного футболу на Житомирщині, зокрема:

- привести стадіон «Спартак» до вимог професійної футбольної ліги України;

- з січня 2011 року сформувати тренерський штаб, який би почав підбір кандидатів на зарахування до команди;

- розпочати роботу по залученню інвесторів, спонсорів для спільного відновлення стадіону «Спартак» та забезпечення утримання професійної футбольної команди.


Довідково:

Лише на один сезон мінімальна потреба на утримання професійної футбольної команди складає майже 3 млн. грн. – це заробітна плата, преміальні, придбання спортивної форми, проведення навчально-тренувальних зборів, оплата участі у змагання, лікування та реабілітація після отриманих травм, забезпечення розрахунків з федерацією футболу України та суддями.

Футбол в Житомирі

Теги: ДЮСШ Локомотив кабінетна ліга 

Схожі новини