26.06.2018 12:10

Новий сезон - старі граблі. Житомирський ФК "Полісся" чекає перезавантаження за три тижні до старту ІІ ліги

Минулого літа, напередодні довгоочікуваного дебюту в професійній лізі, житомирський ФК "Полісся" опинився у надскладній ситуації - з новим директором, практично без основних гравців команди та "живих" грошей. І все це за декілька тижнів до початку сезону.

За рік клуб мав час налагодити роботу і награти основу за потужної підтримки керівництва області. Але історія повторюється - за три тижні до старту сезону 2017/18 "Полісся" отримує нового керівника, якому, разом із тренерським штабом Олкександра Призетка, доведеться практично заново збирати команду.

При цьому жодної офіційної інформації про стан справ і плани на дуже коротке міжсезоння нема ні на офіційному сайті "Полісся", ні на сайті Житомирської ОДА.

За інформацією "Спортивного" команда ФК "Полісся" має вийти з відпустки 29 червня. В середу, 27 червня, вже офіційно свої обов'язки директора КП ФК "Полісся" починає виконувати Володимир Загурський. Втім, практично весь день йому доведеться провести в Києві на звітно-виборчій конференції ПФЛ, де вирішуватимуть формат сезону.

Вболівальники клубу в соцмережах повідомляють, що зі старого складу лишилося всього сім футболістів  Дячук, Швець, Шаврін, Меркушов, Кузнєцов, Демчик та Кучерявий. Причому останній ще ні разу не грав за основну команду. 

А вже 18 липня "жовто-зелені" мають стартувати на попередньому етапі кубку України, 22 липня стартує регулярний чемпіонат ІІ ліги сезону 2018/19. 

Разом з тим, є приводи і для оптимізму. Клуб на сьогодні має набагато більші фінанcові можливості, ніж на старті минулого сезону, і потужний тренерський штаб. Тому в змозі швидко зібрати сильну команду. Наскільки це реально - побачимо вже на першій кубковій грі.

Спортивний Житомир