1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Олександра Коцюбко було обрано головою обласної федерації футболу

Позачергова звітно-виборча Конференція Житомирської обласної Федерації Футболу відбулась в Житомирі 12 січня. Її мета - обрання президента ЖОФФ на наступні чотири роки.  Конференція зібрала 60 делегатів з різних куточків нашої області.

На порядку денному стояли такі пункти:
1. Звіт про роботу Федерації футболу області з квітня 2007 р. по січень 2011 р.
2. Звіт Ревізійної комісії Федерації футболу Житомирської області.
3. Обрання голови Федерації футболу Житомирської області.
4. Обрання Виконкому ЖОФФ.
5. Обрання перших заступників та заступників голови Федерації футболу Житомирської області.
6. Обрання Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів Федерації футболу Житомирської області.
7. Обрання Ревізійної комісії Федерації футболу Житомирської області.
8. Різне.

Все це дійство відбувалось під наглядом представника ФФУ, О.Яковенка. Майже одноголосно делегати оцінили роботу на посту президента ЖОФФ, Чернявського О.П. як незадовільною. За словами виступаючих делегатів останні чотири роки було безнадійно втрачені. Тільки проросла корупція та взятки. Було знищено на території Житомирщини змагання на приз кубку «Шкіряний м’яч», також «до здобутків» Чернявського віднесли і роботу арбітрів.

На посаду голови ЖОФФ було два претендента, голова Федерації футболу м.Житомира, Ткач В.Л., та президент спортивного клубу «Легіон», Коцюбко О.П..
Голосування делегатів завершилися на користь Коцюбка О.П., за якого проголосували 52 делегата.
Із обіцянок нового президента ЖОФФ, хочу відмітити, що планується найближчим часом відкрити сайт обласної Федерації футболу, на якому оперативно будуть висвітлюватися заявки команд, новини федерації, результати матчів. Також у планах збільшення команд у вищій лізі чемпіонату області вже цього року. Також президент запропонував проводити кожних два року звітну Конференцію роботи ЖОФФ, на якій звітувати про досягнення, або промахи роботи Федерації футболу.

Після обрання Коцюбка О.П. головою Житомирської обласної Федерації Футболу, вже сам керівник головував зібранням. Під його керівництвом було обраний Виконком ЖОФФ, КДК та Апеляційний комітет ЖОФФ, а також заступникі голови ЖОФФ. Так першим заступником обрали Гордійчука В.В., а заступником Ткача В.Л.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Коростеня кабінетна ліга Олександр Коцюбко 

Схожі новини