13.04.2019 14:05

Полісся (Житомир) - Буковина (Чернівці) - 0:1. Протокол та огляд матчу

У п'ятницю, 12 квітня, футбольний клуб «Полісся» провів черговий матч регулярного чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2018/19 проти чернівецької «Буковини». Поєдинок відбувся у Щасливому Київської області на стадіоні «Кжяна-арена».

Новий одноосібний лідер західної групи другої ліги приймав команду, яка в минулому турі відібрала очки у його конкурента (0: 0 з ФК Минай), завдяки чому, власне кажучи, Полісся і очолило таблицю. Матч з аутсайдерами відбувся на натуральному газоні «Арсенал-Арени», що під Києвом.

Уже в дебюті житомиряни наподавалі чимало стандартів. Після одного з них м'яч відскочив до тарануха, який з меж штрафного майданчика метил під поперечину - але новий воротар виручив Буковину. Пізніше він же з забійної позиції замикав навіс Савченко - і пробив вище цілі. У гостей відзначаємо хитромудрий удар ветерана Керчу - але теж без гола.

Словом, маючи моменти, команди не змогли забити - перший тайм завершився нульовою нічиєю. На другий тайм Буковина вийшла з однією заміною і вже незабаром заробила перспективний штрафний - Матвеенко запустив м'яч над поперечиною. Через пару хвилин навіть з кращій позиції, метрів з 15-ти, підсікав м'яч Галенко - і теж не влучив у ціль. З ударом В.Кузіва впорався воротар. А ще пізніше, на 64 хвилині, екс-захисник Полісся Вечтомов головою в падінні замикав кутовий. Словом, після перерви «жовто-чорні» не тільки вирівняли гру, але і значно активізувалися у чужих воріт.

Поліссі, звичайно, не хотіло повторювати помилок мінайцев. Пішли атаки на ворота гостей. І ось після прострілу з лівого флангу з забійної точки пробивав Савін - потрапив в суперників, а добивання від Таранухи прийняв на себе всі той же Вечтомов. Після одного з кутових вже Суханов потрапив в штангу з лівого кута воротарського. Він же ударом здалеку змусив витягнутися в струночку Медведєва. Був навіть момент, коли воротареві Буковини довелося вибігати далеко в поле, щоб врятувати від «привозу».

І це було не дарма. У простій ситуації зазівалася оборона номінальних господарів. Жумига відібрав м'яч, здається, у Логінова, розігрався з наймитів і м'яким ударом з лінії штрафного перекинув воротаря - 0: 1. Воротар Полісся Литвиненко не пропускав 664 хвилини.

Дивна річ, Полісся, що володіє потужним підбором досвідчених гравців, так і не змогло переломити хід поєдинку і при достатній кількості гольових моментів поступилося команді, яка явно не заслуговує останнього місця.

«Полісся» (Житомир) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1
Гол: Жумига (81)

«Полісся»: Литвиненко, Логінов, Гончаренко, Ємельянов (Сухомлинов, 60), Савченко (Боровець, 85), Недоля (Лебеденко, 90+2), Савін, Шаврін, Соломка (Суханов, 69), Власюк, Тарануха (Галенков, 77).

Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Ходуля, Сокуренко, Захаревич.

Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Буковина»: Медведєв, Вечтомов, Гусін, В. Кузів, Керчу, Матвєєнко (Павлюк, 76), Шишигін, Раулюк (Р. Кузів, 46), Жумига (Рудич, 86), Батрак (Квачов, 90+3), Галенко.

Запасні: Гуцул, Пилишатий.