07.08.2018 16:47

Придбайте попередньо квиток на домашній матч ФК "Полісся" проти вінницької "Ниви" і отримайте трансфер у Новоград-Волинський безкоштовно

З 8 серпня стартує попередній продаж квитків на домашній матч “Полісся” проти вінницької “Ниви”, який відбудеться 12 серпня о 18:00 в Новограді-Волинському на стадіоні “Авангард”. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Квитки можна придбати в наметі на вулиці Михайлівській з 13:00 до 19:00 (із середи по суботу включно). А також, придбати квиток та записатися Ви можете в офісі клубу (вул. Фещенка-Чопівського, 18). Квитки будуть у продажу до 11 серпня. Хто не встигне придбати квиток в Житомирі, може це зробити в день матчу перед входом на стадіон.

Куплений квиток дає можливість безкоштовного проїзду на домашні матчі “Полісся” в Новограді-Волинському. 

12 серпня (неділя) буде організовано поїздку на матч “Полісся” - “Нива-В” до Новограда-Волинського. Від'їзд планується від площі Перемоги (час уточнюється). Що потрібно для того аби потрапити на матч? Вам потрібно придбати квиток і пред'явити його організаторам в день матчу (для безкоштовного проїзду до Новограда-Волинського).

Тому, купуємо квитки і їдемо підтримувати нашу команду до Новограда-Волинського!

На наступний домашній матч, який відбудеться 26 серпня у Новограді-Волинському проти “Калуша” також буде організовано поїздку і попередній продаж квитків. Більш детально про це буде повідомлено згодом.

Спортивний Житомир