19.12.2018 12:03

Руслан Малиновський: Читав про інтерес Мілана, Роми, але нічого конкретного сказати не можу

Житомирський хавбек «Генка» Руслан Малиновський прокоментував інформацію про можливий перехід в сильніший чемпіонат.

- У найближчі дні буду працювати в режимі відновлення. У матчі з «Остенде» пошкодив голеностоп. Бив по воротах на останніх хвилинах, захисник мене підштовхнув, і нога в'їхала в газон. Начебто нічого серйозного, але потрібна пауза. Подивимося, може, в неділю і вийду на поле, але сьогодні, в кубковому поєдинку, точно не зіграю.

У «Генка» в цьому році залишилося три матчі. Графік, звичайно, напружений, але цікавий. Потім буде тиждень відпочинку, але я поки не знаю, де її проведу. Потрібно багато чого встигнути. Поїдемо на збори до Іспанії.

У цьому сезоні все цікаво, ми виступаємо в трьох турнірах, граємо в хороший футбол. В 1/16 фіналу Ліги Європи зустрінемося з «Славією».

«Шахтар»? Зізнаюся, я не хотів, щоб нам випали гірники саме зараз, а ось на наступних, вирішальних стадіях - з задоволенням.

Розумію, що українських вболівальників нині цікавить все те, що пишуть з приводу мого можливого відходу з «Генка». Я читав, що згадуються «Мілан», «Рома», але нічого конкретного сказати не можу. Лише повторю слова Сергія Серебреннікова, який сказав, що взимку «Генк» не збирається нікого відпускати.

Ми зараз лідируємо в чемпіонаті, і в клубі дуже амбітні плани, - сказав Малиновський.

за матеріалами Команда №1

Спортивний Житомир