08.08.2018 11:24

Сергій Сухомлин про реконструкцію стадіону "Спартак": Є надія, що в цьому році ми його зробимо

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин сподівається, що реконструкцію стадіону "Спартак" завершать до кінця цього року. Для цього є всі передумови і все залежатиме від будівельників. Про це він розповів під час брифінгу 07 серпня. 

- По-перше, ми, фактично, місяць втратили через дощі. По друге - на проектній експертизі. Тому що в старому проекті, який нам передало обласне комунальне підприємство, не було ні освітлення, потрібно було будувати новий корпус, в той час як старі приміщення ніяк в проекті не були позначені. В проекті багато чого помінялося, починаючи від освітлення, інтернета, відеоекранів і всього іншого. В мене все таки є надія, що до кінця року ми цей об'єкт здамо. 

Зараз там основна частина земляних робіт завершена, комунікації всі замінені. Бо там мінялися і лівньовки, і дві траси теплокомуненерго, робилася підготовка під поля, заливалися фундаменти під трибуни. На 805 завершений монтаж самих трибун. Металоконструкції під навіс вже замовлені, як і освітлення. Покриття вже, фактично, на стадіоні. Тому якщо будівельники будуть мати бажання, то нічого не завадить, щоб восени цього року здати цей об'єкт. За об'єкт я цей переживаю. В мене навіть на телефон камера показує, що там відбувається в режимі реального часу. Бо коли мені кажуть, що там 20 будівельників, я можу зайти і побачити, що там реально п'ять працює. Є надія, що в цьому році ми його зробимо.

Спортивний Житомир