1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Влада Житомирської області представила майбутню професійну футбольну команду

У Житомирі представлено майбутню професійну футбольну команду: гравців, засновників, тренерів та керівників.  На зустрічі, яка відбулась в понеділок, 18 квітня 2011 року в прес-центрі ОДА, були присутні губернатор області Сергій Рижук, Юрій Опанащук, голова Житомирської обласної федерації футболу, інші чиновники та посадовці.  Представлена команда поки називається "Арсенал", але після заявки в другу лігу її мають перейменувати. Нової назви поки що немає.

- Цією зустріччю ми розпочинаємо активну підготовку до розвитку футболу в області і формування професійної футбольної команди у Житомирі. Такі зустрічі будуть систематичними і не тільки в адміністрації, але й на футбольному полі, на змаганнях, - сказав губернатор Рижук.

Спонсорами команди оголосили приватних підприємців Олега Левченка та Олександра Митвійчука. Головним тренером обласної футбольної команди стане Микола Подранний, який за словами керівника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Раїси Гули, керував ДЮСШ «Полісся», тренував ФК «Арсенал» (2002-2005) Житомирського району, МФК «Житомир» (2005), ФК «Хіммаш-Коростень» (2007-2010).

Тренер Микола Подранний відзначив, що до майбутньої команди підібрані гравці, які є виключно вихідцями з Житомирської області, в основному студенти вузів міста. Також він наголосив, що лідером команди стане Руслан Соболевський, колишній гравець ФК «Полісся».

Юрій Опанащук, голова Житомирської обласної федерації футболу наголосив, що вже в серпні команда вступить до професійно футбольної ліги, якщо відповідатиме всім необхідним критеріям ФФУ.

- В першу чергу нам необхідно визначитися з засновниками команди, які зможуть працювати над господарсько-фінансовою базою. Та визначитись із спортивними майданчиками, на яких будуть проходити ігри та тренування. Ми працюємо над двома варіантами: для тренувань використовуватиметься стадіон «Спартак» та новогуйвинський стадіон. Реконструкція центрального стадіону наразі обговорюється,- сказав Опанащук.

Футбол в Житомирі
Теги: юні десантники кабінетна ліга ФК Арсенал 

Схожі новини