25.06.2018 18:18

Загурського призначено директором КП ФК "Полісся"

Володимира Загурського з 27 червня призначено новим директором комунального підприємства "Футбольний клуб "Полісся". Відповідне розпорядження міського голови Житомира Сергія Сухомлина від 25 червня опубліковано на сайті Житомирської міської ради. Іншим розпорядженням було Віталія Лясковського 26 червня звільнено із посади директора у зв'язку із закінченням строку дії контракту.

Раніше "Спортивний Житомир" вже повідомляв про можливість зміни керівника футбольного клубу "Полісся". Раніше він вже працював в прес-службі клубу.

Нагадаймо, що Віталій Лясковський був призначений на посаду директора КП ФК "Полісся" влітку 2017 року після звільнення Руслана Павлюка. Під його керівництвом клуб дебютував у Професійній лізі, зайнявши 8 позицію в турнірній таблиці групи А за його підсумками.

Наразі, за інформацією "Спортивного", команда ФК "Полісся" поки що не вийшла з відпустки та не розпочинав підготовку до нового сезону, який має стартувати вже 18 липня.

Довідково

Володимир Загурський народився 25 червня 1981 року. Закінчив Житомирський державний технологічний університет. Здобув освіту за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Програмне забезпечення автоматизованих систем». Працював у банківських установах та в органах державної влади, очолював КП «Агентство з управління майном», був помічником голови патронатної служби голови облдержадміністрації.

Спортивний Житомир