06.02.2018 11:01

Житомирський ФК Полісся змінює кольори на клубній емблемі

ФК Полісся вирішив провести невеликий ребрендинг і "перефарбував" власну емблему у клубні кольори. Замість синьо-зеленого вона стала традиційно жовто-зеленою. Оновлений логотип вже з'явився на офіційній сторінці клубу у Фейсбук і на формі гравців, які зараз перебувають на зборах у Щасливому. Ще раніше жовто-зелена емблема "засвітилася" на публічному звіті керівництва СДЮСШОР Полісся.

Нагадаймо, що нинішній логотип дістався ФК "Полісся" в спадок від МФК "Житомир". Після перейменування тодішнє керівництво клубу вирішило залишити логотип МФК і просто змінити в ньому назву. Планувалося, що до цього питання "Полісся" повернеться після виходу в ПФЛ і розробить новий логотип, який буде водночас сучасним та історично і традиційно пов'язаний зі "старим Полісся". Клуб навіть оголосив конкурс на нове лого. Але потім про це забули.

Зараз клуб все ж повернувся до цього питання. Але, схоже, вирішив особливо "не заморочуватися" і просто поміняти кольори в тому логотипі, який є. Також ФК Полісся оголосив два конкурси - на варіант брендування клубного автобусу і новий слоган.

Спортивний Житомир