05.02.2019 13:39

Житомирський ФК "Полісся" з нічиєї стартує на Кубку Пожечевського

У вівторок, 5 лютого, житомирський ФК "Полісся" провів перший матч на кубку Пожечевського на Полтавщині. Суперником "жовто-зелених" став футбольний клуб «Легіон» (Полтава). Зустрілися команди на головному полі НТБ ФК «Полтава», що у селі Копили і розписали бойову нічию – 1:1.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК Полісся.

Розпочинали команди на рівних, не дивлячись на різницю у класі, «Легіон» не збирався поступатися у цьому матчі і вже в першій половині зустрічі «легіонери» зуміли відкрити рахунок – 1:0 на свою користь. Але, номінальні господарі поля не змогли довго тримати перевагу і вже на 20-й хвилині матчу Шаврін реалізовує призначений пенальті, тим самим зрівнявши рахунок у матчі – 1:1. На 42-й хвилині «жовто-зелені» мали можливість вийти вперед, проте другий одинядцятиметровий Шавріну забити не вдалося.

Другий тайм команди відіграли без забитих м’ячів, тому нічия у сьогоднішній зустрічі і команда готується до наступного матчу на турнірі проти дублерів полтавської «Ворскли» U19, який відбудеться вже у цей четвер на головному полі НТБ ФК «Полтава».

Наступний матч Кубку ФК "Полісся" зіграє 07 лютого проти  ФК «Ворскла»-U19 (Полтава).