1 2 3 4 5 6

Футбол

Бердичівлянка зіграла другий матч у складі національної збірної України з футболу

30.01.2019 10:40Футбол

Бердичівська футболістка Дарина Бондарчук взяла участь у навчально-тренувальному зборі національної жіночої збірної України, який відбувся у Португалії.

У рамках збору збірна України провела два товариські поєдинки проти національної жіночої збірної Португалії. Перший матч завершився внічию 1-1, а у другому збірна України поступилася своїм суперницям з рахунком 0-3. Дарина Бондарчук брала участь у одному з цих матчів, вийшовши на заміну після перерви.

Це був другий матч бердичівської футболістки у воротах головної команди країни. Першу гру у складі збірної України бердичівлянка зіграла під час минулого збору, який відбувся в Туреччині, в листопаді 2018 року, у товариському матчі проти збірної Косово. На клубному рівні Дарина Бондарчук захищає ворота однієї з найсильніших жіночих команд України – «Житлобуд-2» з Харкова.

Нині Дарина Бондарчук повернулася до складу своєї команди до Харкова та продовжує підготовку до старту другого кола Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. А від 1 лютого Дарина Бондарчук у місті Славутичі на Київщині братиме участь у навчально-тренувальному зборі воротарів національних жіночих збірних України, у якому візьмуть участь 16 воротарів різних вікових категорій збірних України та кандидати до складу збірної України.

Спортивний Житомир

Схожі новини