08.06.2018 12:56

Черговий розгром і втрачена перемога – результати команд “Полісся” на "Кубку Лівобережжя"

Минулого вікенду команди СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. відіграли матчі 7 туру на “Кубку Лівобережжя”, який триває у Києві.

Перша команда “Полісся” зустрічалася зі столичним “Фаворит 2” й у звітному матчі повністю контролювала гру, втіливши свою ігрову перевагу у дев’ять “сухих” м’ячів. Головними голеадорами у протистоянні з “Фаворит 2” стали Тарасюк та Шатківський, які оформили по хет-трику та дублю відповідно, по голу до свого активу записали Граф, Селюченко, Кебал та Якусевич.

А от у протистоянні “Полісся-2” із “Дарницею” було забито на один гол більше, але цей матч радше нагадував футбольний трилер. Так протягом всього матчу житомиряни завдяки хет-трику Подорожнього і голам Жуковскького та Синицького вели в рахунку, однак на заключній хвилині гри припустилися помилки і дозволили супернику зрівняти рахунок – бойова нічия 5:5.

Втрата очок втрутилась у плани “Полісся-2” покращити своє турнірне становище, тоді як перша команда “Полісся” продовжує лідирувати на “Кубку Лівобережжя”, зберігаючи гандикап у шість очок.

За матеріалами СДЮСШОР "Полісся"

Спортивний Житомир