15.11.2017 09:36

Двоє житомирян претендують на звання кращого футболіста України

Вперше в Україні 30 листопада буде визначено кращих юних футболістів України в категорії U-14-U-17. Раніше кращих гравців визначали за підсумками фінального турніру ДЮФЛ України. Цьогоріч будуть названі кращі футболісти сезону 2016/17 в цілому.

До списку претендентів на звання кращого юного футболіста України в категорії U-14 сезону 2016/17 потрапили відразу двоє житомирян – Антон Боль та Максим Хлань.

Відзначити юних футболістів сезону 2016/17 було вирішено у всіх чотирьох категоріях, в яких проводиться юнацький чемпіонат України під егідою ДЮФЛУ. А також – серед гравців команд Першої ліги U-19. Оберуть і кращих  тренерів, які працюють в дитячому та юнацькому футболі.

«У нас 11 номінацій, по дві на кожен вік. Кращий гравець оборонного плану, кращий гравець атакуючого плану. Плюс  – найкращий тренер серед усіх вікових категорій. Журі конкурсу – авторитетні фахівці, тренери-селекціонери, тренери збірних, працівники ДЮФЛУ та комітету ФФУ. Всього – 13 експертів» – розповів ЗОЛОТОМУ ТАЛАНТУ віце-президент ДЮФЛ України Олександр Сопко.

Спортивний Житомир