1 2 3 4 5 6

Футбол

ФК «Форца» – чемпіон Житомирщини з пляжного футболу сезону-2019

14.08.2019 12:34Футбол

Матчі заключного туру Відкритого Чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу сезону 2019 року відбулись у понеділок, 12 серпня. Перемогу здобула ФК «Форца» і стала чемпіоном Житомирщини з пляжного футболу сезону-2019.

З активом у 27 залікових перемогу у Чемпіонаті області з пляжного футболу вперше здобула ФК «Форца» (Житомир), на другій сходинці перший переможець змагань – ФК «ІнБев» (Житомир), а бронзові нагороди дісталися другому за рахунком тріумфатору чемпіонату – ПФК «Софія» (Іванків).

Кращим бомбардиром визнано Дмитра Повніча («Joystick»), який відзначився 16 забитими голами. Андрій Євтушок («Форца»), пропустивши найменше в турнірі, став кращим воротарем чемпіонату.

Привітав та вручив кубки й медалі призерам турніру виконавчий директор Житомирської обласної федерації футболу Руслан Маєвський.

Нагадаємо, що цьогоріч змагалися у турнірі шість команд: «Joystick» (Житомир), «Форца» (Житомир), ФзК «Штурм» (Житомир), ФК «ІнБев» (Житомир), «Леви KROSCHU» (Оліївка) і ПФК «Софія» (Іванків).

Відкритий Чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. 10 тур

ПФК «Софія» – «Штурм» – 6:1

12 серпня 2019 р. Житомир. Гідропарк-Арена. 20 глядачів.

Арбітри – Р. Мосійчук, А. Римчук.

Голи: Д. Яворський (1, 17, 27, 29, 30), Д. Чайківський (14) – І. Сингаївський (19).

«Форца» – «Леви KROSCHU» – 6:1

12 серпня 2019 р. Житомир. Гідропарк-Арена. 50 глядачів.

Арбітри – А. Римчук, Р. Мосійчук.

Голи: П. Чорновол (9), О. Дорош (19, 21, 23, 26), М. Марущак (27) – Д. Максименко (15).