08.05.2018 18:10

ФК "Нива" Тернопіль припиняє участь у ІІ лізі

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль надіслав на адресу Президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова лист про припинення участі у чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Нива" Тернопіль.

"Рішення було прийняте після отримання пояснень від комітету арбітрів ФФУ, щодо епізодів скандального матчу "Нива" – "Агробізнес". Напередодні нашим клубом була висловлена чітка позиція. Оскільки комітет повністю виправдав усі суперечливі моменти на користь дій арбітра, клуб виконує свою обіцянку і припиняє участь у чемпіонаті. Ми не будемо брати участь у брудних та корумпованих іграх, які повністю оповили український футбол.

Вважаємо доцільним вкладати власні зусилля та кошти у розвиток дитячо-юнацького футболу, а не в'язнути у болоті нечесного професійного футболу.

Говорячи словами комітету арбітрів ФФУ, наше рішення є правильним та беззаперечним," - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що житомирський ФК "Полісся" тричі зустрічався із тернопільською "Нивою" у сезоні 2017/18. Один раз жовто-зеленим вдалося розромити суперників з рахунком 3:0, а от наступні два матчі були для нашої команди програшними (0:2, 1:2). Окрім цього, у період міжсезоння команди зіграли товариський матч, який закінчився нічиєю.

До оголошення про припинення участі, ФК "Нива" Тернопіль займав п'яту позицію у турнірній таблиці ІІ ліги. ФК "Полісся" наразі знаходиться на восьмій сходинці.

Спортивний Житомир