15.04.2018 17:48

ФК "Полісся" - ФК "Львів" - 2-0. Післяматчеві коментарі

Житомирський ФК "Полісся" 15 квітня з рахунком 2-0 переміг ФК "Львів" у домашньому поєдинку 22 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги ПФЛ. Представляємо Вашій увазі післяматчеві коментарі тренерів команд.

Головний тренер ФК "Полісся" Олександр Призетко:

"До матчу готувалися, можна сказати, як завжди, переглянули їхні ігри, зробили поправки, щоб проявилися наші сильні сторони, і зіграти на їхніх слабкостях. Єдине, що не вдалося, це… Хотілося, мабуть, забити швидше перший м’яч. А так хлопці виконали всі настанови. Я думаю, що якесь невезіння було ще, тобто не використали ще купу моментів, але це добре, що є моменти. Так що все добре. Зараз у нас вихідний, а далі піде тижневий цикл підготовки уже. Нам немає куди сповільнювати темп, бо ми тільки почали, і хлопці всі це розуміють. Ми будемо працювати, будемо радувати наших вболівальників".

Тренер ФК "Львів" Андрій Чіх:

"Було багато непотрібних помилок. За рахунок цього, я думаю, сьогодні такий негативний результат. Ми знали, проти кого ми граємо. Помінялося у них (у ФК "Полісся - прим. ред.) керівництво. Прийшли люди, ставлять максимальне завдання, набрали кваліфікованих футболістів. Ми залишилися на тому ж рівні з молоддю. Але все рівно, в деяких момента, ми не заслуговували програти сьогодні. Я думаю, що ми так при грі... Плюс суддівство так безобразно на початку матчу... Взагалі якісь нелогічні рішення центрального судді десь внесли таку нервову обстановку в команду. І молодь десь до кінця не дотерпіла. Гравців ФК “Полісся” персонально ми не розбирали. Ми націлюємо на свою гру, ми хочемо грати завжди першим номером. Налаштовуємо нашу молодь, щоб, незважаючи ні на що, грали у свій футбол, який повинен бути тільки на результат. З великим бажанням, з хорошими швидкостями, щоб це було цікаво для людей, в першу чергу. Ну і щоб рівень гравців ріс, і вони могли через нашу команду потрапляти в клуби Прем’єр-ліги".

Спортивний Житомир