1 2 3 4 5 6

Футбол

Футбольні ​команди “Полісся” із перемог стартують у ДЮФЛ України

10.09.2019 10:36Футбол

Впевнені перемоги у Житомирі та Вінниці з різницею м’ячів 14:1 – так команди СДЮСШОР та ДЮСШ “Полісся” почали сезон 2019/2020 у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

У Житомирі вихованці СДЮСШОР “Полісся” U-17 та U-15 протистояли луцькому “Адреналіну”. Підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна традиційно почали свій матч із навали на ворота суперника і вже до 10-ї хвилини вели у рахунку 2:0, після голів Дмитра Макаревича і Дмитра Яцини. Опісля житомиряни зосередились на контролі м’яча, а повернулися до голів наприкінці другого тайму, коли Владислав Меліхов і Максим Майтак почергово розписалися у воротах суперника.

Молодшій команді житомирян U-15 також вдався швидкий гол – Денис Букшук відкрив рахунок у матчі вже на 8-й хвилині. Підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського ще у першому таймі могли збільшувати власну перевагу, якби не феноменальна гра воротаря “Адреналіна”, який став mvp звітного матчу. Втім, юнаки “Полісся” все ж зуміли вдруге засмутити голкіпера гостей, фінальну крапку поставив Ілля Ярош.

А поки на оновленій “Спартак Арені” команди СДЮСШОР “Полісся” забивали у ворота “Адреналіну”, у Вінниці гравець ДЮСШ “Полісся” U-17 Ярослав Тетера зазіхнув на звання кращого бомбардира першого туру ДЮФЛ України. Ярослав розпочав свою голову звитягу із реалізованого на 30-й хвилині виходу віч-на-віч, а продовжив вже у другому таймі.

Щоправда, спочатку підопічні Сергія Завалка не вгледіли за контр-випадом господарів, які зрівняли рахунок у матчі. Далі за справу взявся Тетера, який протягом 12 хвилин двічі вразив ворота суперника, а крапку у протистоянні Вінниці й Житомира класним ударом у дальній кут поставив Тарабанов – 4:1 впевнена перемога ДЮСШ “Полісся”.

У молодших юнаків ДЮСШ “Полісся” U-15 роль кращого голеадора взявся виконувати Микола Колосюк, який оформив дубль у другому таймі. До цього житомиряни вже мали перевагу в один м’яч після результативного пострілу Ярослава Поліщука з-за меж штрафного майданчика.

Загалом же, протягом матчу підопічні Юрія Воловня контролювали хід гри, а вчетверте довели власну перевагу під завісу гри коли м’яч після удару Дениса Орловського зняв павутиння з дев’ятки воріт “Темпу”.

Синхронні перемоги команд “Полісся” вивели їх у лідери групи 10, де компанію житомирянам склали ще три команди. Наступний тур для команд СДЮСШОР “Полісся” також буде домашнім – 15 вересня вони на “Спартак Арені” приймають костопільський “КОЛІФКС”, тоді як юнаки ДЮСШ “Полісся” вирушать до Луцька на матчі з “Адреналіном”.