31.10.2018 16:31

Ігор Гундич сподівається, що центральний стадіон у Житомирі зароблятиме кошти на своє утримання

По завершенню будівельних робіт житомирський стадіон “Полісся” зможе сам заробляти кошти на своє утримання за рахунок змагань із легкої атлетики та оренди поля футбольним клубам, які не мають власного стадіону.

На це сподівається голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

“У нас по легкій атлетиці буде друга категорія, по футболу це буде третя категорія. Ми спеціально збільшували ці критерії, для того, щоб ми могли принаймні покривати витрати. Зрозуміло, першочергове завдання стоїть на сьогодні – це покривати витрати тими змаганнями, які ми будемо тут проводити. Уже на сьогодні у нас є домовленість з федерацією легкої атлетики, тому що тут можна буде навіть міжнародні змагання проводити. Я думаю, мінімум два змагання в рік ми будемо проводити. І так само буде можливість, враховуючи те, що команди Прем’єр-ліги і Першої ліги в багатьох випадках не мають своїх стадіонів. Я так думаю, що ми так само проведемо переговори. Попередньо ми їх вели, але враховуючи те, що конкретної здачі стадіону у нас не було, то ми їх призупинили. ФК “Верес” зараз не у Прем’єр-лізі, він грає зараз, як і ми, домашні матчі за вісімдесят кілометрів від Рівного. У них є багато дебатів з приводу реконструкції стадіону і, на жаль, вони поки не закінчилися. Незрозуміло, що буде відбуватися із стадіоном у Рівному. Я думаю, є ще команди, з якими можна провести переговори, бо я вважаю, що ми за рахунок ціни зможемо конкурувати з київськими стадіонами,” - зазначив Ігор Гундич.  

Нагадаємо, що на центральному стадіоні Житомира добудовують північну трибуну, яка матиме півтори тисячі глядацьких місць. 

Спортивний Житомир