11.06.2018 13:25

Команда “Полісся” 2008 р. н. здобула срібні медалі на турнірі з футболу у Вінниці

У середу, 06 червня, команди “Полісся” повернулися з Вінниці, де виступали на турнірі з футболу "Вінниця Open Cup" серед юнаків 2008 р .н.

На змаганні житомиряни були представлені двома командами під керівництвом Валентина Юрковського. В турнірі також взяли участь ще шість команд з київської та вінницької областей. У вівторок, 05 червня, суперники визначали сильніших у групах. За підсумками матчів юнаки “Полісся-1” посіли першу сходинку у своїй групі, команда “Полісся-2” опинилась на третьому місці.

Наступного дня юнаки другої команди зійшлися у матчі за 5 місце з ФК “Вінниця-2” й не залишили шансів супернику – 5:0, а перша команда у фіналі зіграла з ФК “Вінниця-1”. Перший тайм вирішального матчу закінчився на користь вінничан 2:1, гол у житомирян в активі Кирила Тарнопольського. У другому таймі підопічні Валентина Юрковського що тільки не вигадували біля чужих воріт, але зрівняти рахунок не змогли й у підсумку здобули срібні медалі турніру.

Окрім найкращої різниці забитих-пропущених м’ячів (23-3) на турнірі, житомиряни Максим Михалюк (“Полісся-2”) і Владислав Поплавський (Полісся-1) були визнані кращими гравцями у складі своїх команд, а Кирило Тарнопольський завоював звання кращого нападника турніру.

За матеріалами СДЮСШОР "Полісся"

Спортивний Житомир