13.05.2019 13:02

Перемога та нічия. Результати вихованців СДЮСШОР “Полісся” у 20 турі ДЮФЛ України

Після непростих матчів у Костополі, у неділю вихованці СДЮСШОР “Полісся” протистояли непоступливим одноліткам з чуднівського “ДЮСШ-АІК”.

Свій матч 20-го туру старші юнаки “Полісся” U-17 почали першим номером й досягли свого всередині тайму, коли Бурківський реалізував пенальті. Поступово гості вирівняли гру, а у дебюті другого тайму відігрались: після подачі кутового Мардак розписався у воротах житомирян. Юнаки “Полісся” влаштували справжній штурм воротам суперника, однак попри численні моменти забити переможний м’яч так і не змогли. Нічия 1:1 залишила рівні шанси на боротьбу опонентам, які мають у своєму активі по 31 пункту й ділять 3-4 сходинку у турнірній таблиці.

Темп Вінниця 18 0 1 17 1 6-81

Усі голи у матчі молодших команд “Полісся” та “ДЮСШ-АІК” U-15 припали на перший тайм. Традиційно жвавий початок у виконанні житомирян дав свої плоди вже на третій хвилині, коли Нестерчук відкрив рахунок у матчі.  Подвоїли свою перевагу господарі за 20 хвилин – Зубрійчуку вдався “сухий лист”. Забезпечивши собі комфортну перевагу у два м’ячі, господарі втратили пильність й під завісу тайму дозволили супернику відквитати один м’яч, гол зі штрафного в активі Кривунця. У другому таймі команди не забивали, а відтак фінальний свисток зафіксував перемогу “Полісся” 2:1, завдяки якій житомиряни втримали свою 4-очкову перевагу над “Вересом” у турнірній таблиці.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 18 1 2 15 5 7-59

Матчі з “ДЮСШ-АІК” були останніми домашніми для команд СДЮСШОР “Полісся” у цьому сезоні, наступної неділі, 19 травня, житомиряни на виїзді протистоятимуть вихованцям ДЮСШ Бердичів, а заключний, 22-й тур, ДЮФЛ України пропускають.