13.04.2018 10:35

Призначені офіційні особи на матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Кубку області

У суботу, 14 квітня, відбудуться матчі-відповіді кваліфікаційного раунду розіграшу Кубку Житомирської області. Повний розклад матчів тут.

Призначення офіційних осіб

Житомирської обласної федерації футболу

на матчі кваліфікаційного раунду

Кубку Житомирської області

«Пам’яті Героїв Небесної сотні» 2018 року

Матчі-відповіді

Дата

Час початку

Місто

Матч

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент

арбітра 2

Спостерігач арбітражу

Команда Господарів

Команда Гостей

  • (субота)

    14:00

    Головино

    «Технічний ліцей»

    (Сали)

    ФК  «Гарт»

    (Шоломки)

    Ступаков Д.В.

    Чирчик О.А.

    Гусаревич О.В.

    ТІлько Л.П.

  • (субота)

    16:00

    Малин

    ФК «Малин»

    «Україна»

    (Радовель)

    Дубровець П.В.

    Онищук В.О.

    Охрімчук І.Ю.

    Хошаба І.Ю.

  • (субота)

    16:00

    Селянщина

    «Темп»

    (Селянщина)

    «Юність»

    (Волиця)

    Качур Д.

    Подгорчук Д.О.

    Виничук А.

    Подгорчук О.І.

  • (субота)

    14:00

    (с. Березівка) Любарський р-н

    «Сокіл»

    (Любарський р-н)

    «Пак-Трейд»

    (Висока Піч)

    Іванцов І.А.

    Хмара О.В.

    Петрусь П.П.

    Таран В.Л.

  • (субота)

    12:00

    Попільня

    «Агролайф»

    (Попільнянський р-н)

    «Сокіл»

    (Житомирський р-н)

    Загоруйко А.О.

    Процюк О.М.

    Савіцький Р.С.

    Канділов І.Ю.

  • (субота)

    14:00

    Олевськ

    «Полісся»»

    (Олевськ)

    ФК «Брусилів»

    Дідківський В.І.

    Демчук О.

    Свенцицький С.

    ДІдківський І.В.

  • (субота)

    13:00

    Житомир

    Спартак

    «Екстрім»

    (Іванівка)

    ФК «Нова Чортория»

    Горащук Ю.П.

    Дорошенко В.А.

    Білокриницький Т.Д.

    Липовецький В.М.

  • (субота)

    15:00

    Корнин

    ФК «Корнин»

    (Попільнянський р-н)

    «Арсенал-ДЛГ»

    (Овруч)

    Берестов В.П.

    Свірідов О.С.

    Толпічин О.О.

    Савіцький С.П.

  • (субота)

    15:00

    Ємільчине

    ФК «Ємільчине»

    ФК «Лугини»

    Тарасюк В.В.

    Стецюк О.

    Притулін В.І.

    Можарівський Р.В.

     Голова Комітету арбітрів ЖОФФ Дорошенко В.А.

    Спортивний Житомир