15.04.2019 14:46

«Танкіст» виграв суперкубок Житомирського району з футболу

Житомирська районна федерації футболу 14 квітня у смт Новогуйвинське відкрила футбольний сезон 2019 року матчем за Суперкубок району між ФК «Танкіст» (Новогуйвинське) та ФК «Пак-Трейд» (Висока Піч).

Команди продемонстрували красивий, швидкий та емоційний футбол. Матч був багатий на події та небезпечні моменти, а головне порадував глядачів п’ятьма голами, які, щоправда, забивали лише футболісти з Новогуйвинського. Рахунок зустрічі було відкрито вже на 11-й хвилині – відзначився форвард «танкістів» Юрій Рибальченко.

Другий тайм розпочався з атак високопічських футболістів, але їх запалу вистачило лише до 61-ї хвилини, коли гравцю «броньованих» Артему Бедрачуку вдалося забити другий м’яч у ворота «Пак-Трейду». А через дві хвилини капітан «Танкіста» Андрій Островський вдало реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером «біло-синіх» Денисом Куцом – 3:0. До кінця зустрічі гравці з Високої Печі, намагалися забити м’яч престижу, але пропустили ще двічі – відзначилися Артем Бедрачук і Микола Сажин.

Суперкубок Житомирського району 2019 року

«Танкіст» (Новогуйвинське) – «Пак-Трейд» (Висока Піч) – 5:0 (1:0).

14 квітня 2019 р. смт. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 550 глядачів.

Арбітр – А. Загоруйко.

Асистенти: І. Іванцов, О. Макарець.

Спостерігач арбітражу: – В. Дорошенко.

Голи: Ю. Рибальченко (11), А. Бедрачук (61,71), А. Островський (63), М. Сажин (84)

Попередження: А. Островський (36), В. Федоренко (83) – С. Процик (36), О. Бондарчук (67).

Вилучення: А. Балашкевич (86, «Т»).