15.03.2019 13:26

Визначено дату початку футбольного сезону в Житомирському районі

У вівторок, 12 березня, відбулися загальні збори членів Житомирської районної федерації футболу.

На початку зборів головуючий – голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка – проінформував присутніх про зміни в керівництві федерації у сезоні 2019 року,  а саме: 1-м заступником голови ЖРФФ обрано Василя Городнюка, новим заступником – Руслана Ляшука. Новими членами Виконавчого комітету обрано: Віталія Скоропадського, Сергія Безсмертного і Олександра Долінного.

Також із нового сезону повність оновився склад Контрольно-дисциплінарного комітету ЖРФФ: головою КДК обрано Романа Можарівського, а членами комітету  Олександра Пилипенка і Артема Меренова.

Ще однією зміною в структурі федерації, з нового сезону, стане створення повноцінної прес-служби ЖРФФ, яка буде намагатися ще більш оперативніше, актуальніше і якісніше висвітлювати футбольні змагання в Житомирському районі.

Далі учасники зборів підбили підсумки діяльності районної федерації футболу за 2018 рік і обговорили основні напрямки роботи в 2019 році.

Члени ЖРФФ затвердили план роботи федерації на 2019 рік, обговорили дату початку футбольного сезону: розпочнеться сезон традиційним матчем за Суперкубок 14 квітня 2019 року,  Чемпіонат Житомирського району з футболу стартує через тиждень – 21 квітня.

У планах заходів Житомирської районної федерації футболу передбачено проведення, вже традиційних, змагань – «Кубків одного дня», приурочених до визначних свят нашої країни: Пам’яті та Примирення, Конституції України, Незалежності України, Козацької Слави тощо. На осінь планується проведення нових турнірів:  Кубку Житомирського району серед ветеранів (40+), Шкільної футбольної Ліги. Приємно, що у сезоні 2019 року до районних змагань додаються нові команди – «Автомобіліст» з Озерного і «Пластсвіт» з Пісок.

джерелоzhrff.org.ua

Спортивний Житомир