11.06.2018 09:32

Визначились фіналісти Кубку Житомирської області з футболу

У суботу, 9 червня, відбулися матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку Житомирської області з футболу.

У матчі-відповіді андрушівській «Фортуні» вдалося вирвати перемогу, але за сумою двох матчів до фіналу вийшов новоград-волинський «Звягель». Непросто видалося коростенцям у Бердичеві – на 21-й хвилині Ігор Черепанський відзначився голом на виїзді, а вже через декілька хвилин Ігор Білецький поновив інтригу – 1:1. У другій половині півфінального протистояння команда міста Бердичева більше нагнітала, мала декілька небезпечних моментів, проте не змогла успішно їх реалізувати.

Таким чином, у фіналі Кубку Житомирської області зустрінуться ФК «Звягель» (Новоград-Волинський) та ФК «Мал» (Коростень).  Інформацію про місце та час проведення кубку очікуйте пізніше на нашому сайті.