02.11.2018 10:30

Юнаки "Полісся" перемогли на Всеукраїнському турнірі з футболу пам'яті С.Г. Кузовенкова

Протягом 27-29 жовтня вихованці СДЮСШОР “Полісся” 2008 р. н. під керівництвом Валентина Юрковського у м. Кам’янець-Подільський захищали честь Житомира на XXV Всеукраїнському турнірі з футболу пам’яті С. Г. Кузовенкова.

Цьогоріч турнір об’єднав шість команд з Чернівців, Хмельницького, Тернополя, Кам’янця-Подільського, Житомира та Києва, які зіграли за коловою схемою. У своїх матчах житомиряни не залишили жодних шансів суперникам: з рахунком 3:0 підопічні Валентина Юрковського здолали команду Чернівців, розгромили хмельничан і господарів турніру відповідно 8:0 та 7:2 і здобули перемогу з рахунком 2:1 над командою Тернополя.

У заключному матчі турніру, який вирішував долю золотих нагород, вихованці СДЮСШОР “Полісся” зійшлися з киянами. Уже на першій хвилині матчу капітан житомирян Артем Шайдецький відкрив рахунок у матчі, згодом влучний дальній постріл вдався Кирилу Тарнопольському, а наостанок той-таки Тарнопольський зі штрафного остаточно поховав всі надії киян – 3:0 команда СДЮСШОР “Полісся” виграє XXV Всеукраїнський турнір пам’яті С. Г. Кузовенкова.

За матеріалами СДЮСШОР "Полісся" 

Спортивний Житомир