1 2 3 4 5 6

Футбол

Юнаки "Полісся" - переможці турніру з футзалу пам’яті Володимира Постового

11.02.2019 13:21Футбол

Протягом 9-10 лютого команда юнаків “Полісся” 2006 р.н. змагалась на відкритому турнірі з футзалу пам’яті Володимира Постового, який відбувався у Баранівці.

Про це повідомляє офіційний сайт СДЮСШОР "Полісся"

Загалом участь у традиційному турнірі взяли шість команд з Житомира, Баранівки, Бердичева, Новограда-Волинського, Самбора Львівської області та Полонного, Хмельницької області.

Протягом двох днів команди визначали переможця за коловою системою. У перший ігровий день житомиряни під керівництвом Юрія Воловня розібралися з командою Полонного 5:1, розгромили господарів із рахунком 9:0 і розписали мирову з однолітками із Новограда-Волинського 2:2. Переможний шлях юнаки “Полісся” продовжили 10 лютого звитягами над бердичівлянами і командою м. Самбір 7:1 та 5:2 відповідно. 

Перемоги у другий ігровий день дозволили житомирянам здобути перше місце турніру. Гравець “Полісся” Ілля Цибель був визнаний кращим гравцем турніру й отримав від організаторів цінний приз. Срібні нагороди виборола команда Новоград-Волинського, третіми стали господарі турніру – юнаки Баранівки. 

Спортивний Житомир

Схожі новини