10.10.2018 13:35

Юнаки "Полісся" у ДЮФЛУ: розгромна перемога і мінімальна поразка у 7 турі

У неділю, 7 жовтня, команди СДЮСШОР “Полісся” відіграли матчі сьомого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. У Березному житомиряни протистояли місцевому “БЛІСП-КДЮСШ”.

Свій матч старша команда “Полісся” U-17 під керівництвом Юрія Стрихарчука почала першим номером й у першому таймі повинна була щонайменше тричі забивати у ворота господарів, але, обстрілявши каркас воріт суперника, житомиряни так і не зуміли відкрити рахунок у матчі. У другому таймі опоненти почергово володіли ініціативою, але на початку другої половини матчу господарі організували контр-випад, який перетворили на гол. За відсутності лідера атак “Полісся” Олексюка підопічні Юрія Стрихарчука так і не змогли врятувати матч – поразка 0:1.

Темп Вінниця 7 0 0 7 0 3-25

Молодша команда СДЮСШОР “Полісся” U-15 повернулась на переможний шлях – чергова розгромна перемога. На адаптацію у гостьовому матчі житомирянам вистачило 10 хвилин, після чого підопічні Валентина Островського й Максима Зайнчковського взялися забивати голи. Уже на перерву житомиряни пішли за рахунку 4:0, а фінальний свисток зафіксував перемогу СДЮСШОР “Полісся” з рахунком 6:0, по дублю оформили Яцина і Меліхов, голи в активі Русковського і Майтака.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 6 0 1 5 1 3-27

На підготовку до наступного матчу ДЮФЛ України юнаки СДЮСШОР “Полісся” матимуть тиждень – 14 жовтня на них очікують ігри з костопільським “КОЛІФКС”. Про час та місце проведення цих матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.