1 2 3 4 5 6

Футбол

​Збірна Житомирської області виграла Першість України з футболу серед дівочих команд WU-15

19.08.2019 10:17Футбол

Збірна Житомирської області виграла Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15 Першої ліги 2019 року. У фіналі турніру, який відбувся 16 серпня наші дівчата здолали Збірну Одеської області з рахунком 1:0. Переможний гол забила на 29 хвилині Дарина Кісельова, в активі якої 5 забитих. Дівчина стала кращим бомбардиром чемпіонату, а Лілію Лось визнано кращим захисником.

Після завершення усіх матчів відбулася церемонія нагородження дипломами, медалями та кубками. Такожбули визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.:

Найкращий воротар – Оксана ЛАПЧАК (Збірна Тернопільської області)
Найкращий захистник – Лілія ЛОСЬ (Збірна Житомирської області)