05.11.2018 19:36

Житомирське «Полісся» здобуло надважливу перемогу у матчі проти лідера групи А ФК «Минай». Огляд. Коментарі тренерів

Житомирське «Полісся» у надважкому матчі здобуло важливу стратегічну перемогу над лідером групи А ФК «Минай». Перший тайм зустрічі підопічні Анатолія Безсмертного провели надзвичайно впевнено: житомиряни переважали суперника в контролі м’яча та грамотно діяли в обороні. Результатом зарядженості гравців на боротьбу став забитий на 22 хвилині м’яч. Після м’якої подачі Артема Недолі від кутового прапорця у штрафний майданчик, найспритнішим виявився нападник житомирського клубу Вадим Шаврін. Він безальтернативно виграв боротьбу на другому поверсі і відправив м’яч у ворота «Минаю».

Після забитого м’яча житомиряни спробували отримати більш переконливу перевагу, але перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь «Полісся».

Увесь другий тайм «поліським вовкам» довелось стримувати натиск «Минаю» аби втримати рахунок. Попри те, що футболісти із Закарпаття мали кілька непоганих нагод зрівнювати рахунок фінальний свиток рефері зафіксував мінімальну перемогу житомирян.

«Команда дуже багато сил витратила в першому таймі: добре агресивно пресингували, добре накривали суперника. У першому таймі гра вийшла такою, якою ми хочемо її бачити. Але цей футбол - він трошки енерговитратний. У другому таймі трохи підсіли, перестали накривати, віддали перевагу. Ще у нас проблема, що на нас тисне результат і при 1: 0 життя закінчується. Але з іншого боку - пацани молодці в тому плані, що провал, який тривав хвилин 15, вони вистояли, потім змінили гру, відсунули гру від своїх воріт і вже було легше», - каже головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний.

«Ті, хто виходить на поле - вони бійці і спасибі за це команді. Я вважаю, що ми зараз - одне ціле. Я б повернувся ще до матчу проти «Калуша». Ми вийшли один за одного, хлопці всі молодці. Як і сьогодні. Не завжди можливо виходить майстерністю, але якщо не виходить майстерністю, то слава Богу, підібрався такий колектив, що ми можемо і перебити, і перебігати. Поки це так»,- вважає автор забитого м’яча нападник житомирського «Полісся» Вадим Шаврін.

«Якщо ви бачили наші ігри, то жодна команда з нами у відкритий футбол не грає. Ми граємо в футбол, а всі інші намагаються грати проти нас. Так само і «Полісся». Хлопці билися, старалися будь-якими шляхами, які тільки можливі. Але так досягається мета. Вони сьогодні мети досягли і я їх вітаю. Таку насичену оборону треба вміти розкривати, чому ми і будемо вчитися на зборах», - розповідає у післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Минай» Ігор Харковщенко.

Нагадаємо, сайти Спортивний Житомир  та Житомир.info транслювали матч ФК «Полісся» - ФК «Минай» у прямому ефірі.