22.06.2019 20:26

Житомирський ФК Полісся попрощався із восьмома футболістами

У літнє міжсезоння вісім футболістів залишили розташування житомирського ФК "Полісся". Причиною цього стало завершення терміну дії контракту.

Роман Гончаренко

Раніше захищав кольори «Черкаського Дніпра» та «Інгульця» з Петрового. До нашої команди приєднався у квітні 2019 року. У складі «жовто-зелених» встиг зіграти 10 матчів, відмітитися одним забитим м’ячем та отримати два попередження.

Владислав Ємельянов

Перший професійний клуб – «Металіст 1925» з якого, на правах оренди, молодий футболіст прибув до «Полісся». За поліщуків, у весняній частині сезону Другої ліги, встиг зіграти 10 матчів та отримати одне попередження.

Артем Недоля

Має досвід виступів у складі футбольного клубу «Полтава» та ПФК «Суми», де був гравцем основи. У розташування нашої команди прибув в липні 2018 року. У формі поліщуків провів 24 матчі з 25-ти заявлених та отримав сім попереджень.

Віталій Сокуренко

Раніше захищав кольори кропивницької «Зірки», ковалівського «Колоса» та футбольного клубу «Полтава». З «Поліссям» підписав контракт у липні 2018 року. У футболці «жовто-зелених» зіграв 17 матчів з 23-х заявлених та отримав чотири попередження.

Ярослав Захаревич

Відомий своїми виступами у складі київського «Арсеналу» та «Оболоні Бровар». У розташування нашої команди прибув у липні 2018 року. Відтоді зіграв 21 матч з 23-х заявлених, відмітився двома забитими м’ячами та отримав три попередження.

Олексій Савченко

Грав за «Динамо-2», ужгородську «Говерлу», «Черкаський Дніпро», «Полтаву» та одеський «Чорноморець». До Житомира приїхав у квітні 2019 року. За час весняної частини чемпіонату Другої ліги встиг зіграти 10 матчів, відмітитися забитим м’ячем та отримати три попередження.

Сергій Суханов

Відомий своїми виступами у складі охтирського «Нафтовика-Укрнафти» за який дебютував в 2017 році. До «Полісся» приєднався у липні 2018 року. У футболці вовків провів 19 матчів з 21-го заявленого, відмітився трьома забитими м’ячами та отримав чотири попередження, одне з яких призвело до вилучення з поля.

Вадим Шаврін

За свою довгу кар’єру встиг пограти у багатьох клубах, найвідоміші з яких: донецький «Шахтар» та «Олімпік», алчевська «Сталь», луцька «Волинь», кропивницька «Зірка», «Полтава», краматорський «Авангард» та «Миколаїв». До «Полісся» приєднався у лютому 2018 року і став одним з улюбленців місцевих вболівальників, адже відмітився значною результативністю в чемпіонаті. За цей час Вадим встиг зіграти 31 матч, відмітитися 13 забитими м’ячами та отримати шість попереджень.

Футбольний клуб «Полісся» дякує хлопцям за роботу та час проведений в команді, і бажає успіхів у подальшій професійній кар’єрі!

за матеріалами ФК Полісся

Спортивний Житомир