1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК "Полісся" розгромив "Оболонь-Бровар-2" та очолив турнірну таблицю групи А ІІ ліги

11.08.2019 19:44Футбол

У матчі 3 туру ІІ ліги ПФЛ, який відбувся 11 серпня у Новограді-Волинському, житомирський ФК "Полісся" буквально розгромив дублерів столичної "Оболоні-Бровар".

"Жовто-зелені" відкрили рахунок в кінці перго тайму завдяки удару Ярослава Галенко. На початку другого тайму Євгеній Немтінов з пенальті оформив другий м'яч у ворота пивоварів. А потім дублем відзначився Марат Даудов. Гості змогли відквитати лише один гол.

Матч завершився з рахунком 4:1 на користь житомирян. Поки що це найбільша перемога "жовто-зелених" в сезоні

Перемога і три здобуті очки дозволли ФК "Полісся" одноосібно очолити турнірну таблицю в групі А ІІ ліги.