24.01.2017 15:17

«East West» та «Прогрес» - лідери Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу

У суботу та неділю Палац спорту «ЛАВ» стає справжнім центром футзалу Бердичівщини. Тривають матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу. Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Житомирської області з футзалу. Проводить турнір Бердичівська асоціація футзалу. Вісім команд ведуть боротьбу у Вищій лізі та тринадцять команд - у Першій лізі. Про це повідомляє Ріо-Бердичів.

У суботу, 21 січня, та неділю, 22 січня, відбулися матчі третього та четвертого турів. У Першій лізі впевнено лідирує команда «Прогрес» з Бердичева, яка здобула усі чотири перемоги. У третьому турі «Прогрес» переміг «Sem United» з Семенівки з рахунком 4-2, а у четвертому – «Леон» з рахунком 4-1. Друге та третє місце, маючи по три перемоги у своєму активі, займають «Арсенал» з Гардишівки та ФК «Хажин».

У Вищій лізі лідирує «East West», у якого після чотирьох турів - десять набраних пунктів. Основу цієї команди складають гравці ФК «Бердичів» разом з тренером Ігорем Зеленцовим. У третьому турі вони перемогли «Спортікс» з рахунком 5-2, а четвертому турі зіграли внічию 2-2 з «Пивзаводом», який займає у турнірній таблиці третє місце, маючи в своєму активі вісім набраних турів. Також вісім пунктів у команди військовослужбовців «Штурм», яка займає друге місце у турнірній таблиці.

Наступні матчі п’ятого та шостого туру відбудуться у суботу та неділю, 28 та 29 січня відповідно. Початок матчів о 9-й годині. Завершення приблизно о 17-й годині. Матчі Першої ліги відбуваються з 9.00 до 14.00, а матчі Вищої ліги - з 14.00 до 17.00. Вхід вільний.

Спортивний Житомир