09.01.2019 12:13

Форца перемагає Квару. Результати поєдинків Кубку Житомирщини з футзалу за 5 січня

Минулими вихідними, 5-6 січня, в Житомирі стартували поєдинки ІІ кола чемпіонату Житомирщини з футзалу, а також продовжився розіграш Кубку Житомирщини.

У кубкових баталіях справжньою несподіванкою став результат поєдинку єдиних представників Вищої ліги Житомира. "Форца" мінімально обіграв "Квару", яка вважалася безаперечним фаворитом цієї пари. При цьому "Форца" здобула свою першу перемогу в сезоні. Долю матчу вирішив гол Павла Чорновола на сьомій хвилині. 

А ось дублерам "Форци" повторити успіх старшої команди не вдалося, хоча команда боролася до останнього. "Форца-"Фортуна" поступилася "Персею" з рахунком 2:3. Причому перевагу в три м'ячі гравці "Персею" мали вже на 5 хвилині зустрічі завдяки голу Дороша і дублю Розпотнюка. Відіграти "Форца-Фортуна" зуміла лише два завдяки дублю Сергія Русецького.

Лише на останній хвилині зуміла вирвати перемогу над “Stone Town” команда "Футбольної гільдії".

Всі ці рахунки дозволяють командам, які зазнали поразок, спробувати відігратися у матчах-відповідях. І лише в матчі із SAV "Штурму" вдалося забезпечити впевнену перемогу з різницею в два м'ячі. 

МФК Персей - Форца-Фортуна - 3:2
голи: Дорош 7, Розпотнюк 7, 5 - Русецький 10, 17

ФзК Форца - Квара - 1:0
голи: Черновол 7

FC “Stone Town” Футбольна Гільдія - 1:2
голи: Тимошенко 5 - Шведюк 2, 20

SAV ФзК Штурм - 1:3
голи: Кирилюк 16 - Овчаров 13, Бондарчук 24, Сохацбкий 24

Матчі відповіді Кубку відбудуться вже наступними вихідними, 12-13 січня. Головна боротьба розгорнеться в парі "Квара" - "Форца", а її переможець стане головним фаворитом у нинішньому кубковому протистоянні.

Розклад ігор вже опубліковано на сайті "Спортивний Житомир".

Спортивний Житомир