21.12.2017 15:22

Команда «Аміко» з Житомирщини стала віце-чемпіоном Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу

З 10 по 16 грудня в м.Берегове Закарпатської області пройшла Першість ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед ветеранів 50+ та 55+. В цьому році в першості взяли участь футболісти з 13 областей України у кожній віковій групі.

Команда ветеранів «Аміко» представляла Житомирщину у двох категоріях. У «молодшій» віковій категорії 50 і старші наша команда в своїй підгрупі посіла третє місце і не змогла пробитись до півфіналу. А футболісти у категорії 55 і старші вкотре підтвердили, що на теренах нашої держави є одними з найкращих.

На груповому етапі, перемігши Чернівчан та зігравши внічию із Черкащанами, андрушівські футболісти посіли перше місце. Далі наші гравці на стадії плей-оф обіграли команду Чернігова з рахунком 2:0, а у півфіналі обіграли футболістів Тернополя 1:0.

Напруженим видався фінальний матч із Одеситами, які є неодноразовими переможцями даної першості і призерами багатьох Всеукраїнських змагань. Основний час переможців не визначив, 0:0, а в серії післяматчевих пенальті фортуна була схильна до суперника -3:2, перемога Одеситів.

Таким чином наші спортсмени завоювали почесне друге місце.

Вітаємо наших ветеранів , а саме Ігор Горбунов (Чуднів), Мілашевський Василь ( Малин), Ходаковський Сергій ( с.Потіївка), Мазур Борис (Андрушівка) –капітан команди ,Басюк Микола (Андрушівка), Тихончук Володимир (Житомир), Саківський Валентин ( Ружин) Вознюк Ігор (Андрушівка) начальник команди. Бажаємо нових спортивних досягнень. 

Житомирська обласна організація висловлює подяку меценатам команди «Аміко» Андрушівка за допомогу у відрядженні команди на Всеукраїнські змагання.

Спортивний Житомир