31.03.2016 11:33

Команда «ЗБШ» виграла Коростенську лігу чемпіонів з футзалу

Команда «ЗБШ» у феєричному фіналі мінімально обіграла «Grand United» і стала переможцем Коростенської ліги чемпіонів з футзалу, яка нещодавно завершилася у райцентрі. Відтак срібло дісталося гравцяс «Grand United», бронза - ФК «Олімп». Загалом у турнір взяли участь 16 команд з міста Коростеня та Коростенського району.

Кращим бомбардиром чемпіонату став Бондарчук Володимир («Фан Клуб Динамо Київ»), кращим воротарем - Івашко Ярослав («Grand United»), а звання кращого гравця отримав Козаренко Євген («Grand United»).

 

Цьогорічний чемпіонат дещо відрізняється від змагань минулих років. Ці змагання довели, що у Коростені існує справжнє футбольне братство, справжня футбольна дружба. Адже, за рішенням учасників змагань, усі кошти, зібрані під час проведення чемпіонату, та увесь призовий фонд було передано футболісту Ковтанюку Олексію для лікування тяжкохворого сина Артема.

Приємно, що цього року розіграш Ліги Чемпіонів викликав неабиякий інтерес у коростенців. Сподіваємось, що і гравці, і вболівальники задоволені результатами змагань та отриманими враженнями від цікавої гри.

Спортивний Житомир

Теги:Коростень

Подібні новини